לחיוג מהיר - לחצו כאן
09-8855550

יום כיף בים

יום כיף למטרת גיבוש זו סיטואציה שכמעט כולם חוו, אך יום כיף בים למטרת גיבוש בעבודה, לכמה מכם היתה הזדמנות לעבור?

יום כיף בים

אם יום הכיף תוכנן כראוי הוא יהיה זכור תמיד כחוויה חיובית ומהנה שסייעה להעמיק את ההיכרות שבין העמיתים. יום כיף שלא תוכנן כראוי לעומת זאת, יכול להיצרב בתודעה כטראומה שממנה כל אחד ינסה בעתיד להתחמק. יום כיף בים יכול להיות הפתרון המושלם משום שהוא מאפשר לשלב בין היכרות וגיבוש ובין הנאה אישית של כל אחד מאנשי הצוות.

התאמה לקהל היעד

לפני שמתחילים לתכנן יום כיף  בים לעובדים, חשוב לברר כמה דברים. האם יום הכיף מיועד אך ורק לעובדים או שגם לבני משפחותיהם, האם ישנם אנשי צוות שיש להם מגבלות פיזיות שונות וכיוצא בזה. כדי לוודא שאכן קולעים לרוב הציפיות של רוב האנשים, מומלץ להעביר שאלון קצר ובהתאם לכך יש לבנות את התוכנית. אם מחליטים להזמין את משפחות העובדים יש לדאוג כמובן גם לאטרקציות לבני הזוג ואם צפוי שיגיעו גם ילדי, יש להיערך בהתאם.

משחקי חברה – חובה?

כמעט כל אחד שהשתתף בזמן זה או אחר באירוע חברה, יודע שחלק בלתי נמנע מאירועים מסוג זה הוא כמובן משחקי החברה, שמהם נהנים בעיקר מי שארגנו אותם. מהבחינה הזאת, יום כיף בים מאפשר גישה חדשה ואפשרויות חדשות – אין צורך להיזכר במשחקים ששיחקנו בתנועות הנוער, אלא אפשר לנצל את תנאי השטח למשחקים "כיפיים" יותר. האווירה הימית פותחת אפשרויות רבות – ספורט ימי, משחק של מצא את המטמון על החוף, ואם חברי המשרד "זורמים" גם מעגל מתופפים יכול להתאים לאווירת החוף. כמובן שתמיד ניתן לוותר על כל אלו ולהסתפק במזון טוב ובשיחה טובה מול השקיעה.

מזון

יום כיף אינו יכול להיחשב אירוע הראוי לשמו ללא מזון. כמו במקרים רבים, גם כאן הדבר תלוי בתקציב ומי שמעונין, יכול לחסוך בתחום זה ולדאוג שכל עובד יביא עמו פריט מזון כלשהו מתוך רשימה שהכנתם מראש. זוהי בהחלט אופציה, אלא שחשוב לשים לב כי לא תמיד זוהי הבחירה הנכונה, שכן יש לוודא כי האוכל נשמר בתנאים סבירים ובנוסף חלוקה שכזאת תמיד גוררת כעסים וריבים סביב השאלה מי יביא מה. על כן, ייתכן שכדי להשיג את החוויה הרצויה, כדאי דווקא לבחור בשירות קייטרינג מקצועי או אפילו במסעדה טובה על החוף.

נקודות חשובות שיש לשים לב אליהן

כשמתכננים את אירוע החברה חשוב כאמור לדאוג שכל העובדים יוכלו להגיע וכי לא קיימת מגבלה פיזית שתמנע ממישהו לבוא. אם בוחרים ביום כיף בים, יש לוודא כי ישנה גישה נוחה למקום, וכדאי לדאוג למקומות ישיבה מוצלים. אם בחרתם בחברת הפקות, חשוב לוודא כי יש בידה כל הרישיונות הדרושים, וכי היא דואגת לספק את כל הדרישות שהגדרתם. בסופו של דבר כדאי לזכור שמדובר ביום שאמור להיות כיף, ובהתאם לזה לבנות את התוכנית.