לחיוג מהיר - לחצו כאן
09-8855550

יום גיבוש בים

להתגבש על הים
אחת המטרות העיקריות שלהם מיועד יום גיבוש בים היא ליצור אווירת גיבוש אחרת לעובדי החברה. יום גיבוש בים יכול לחבר בין העובדים, אווירת החופש והטבע, שבירה של הדיסטנס שקיים בשגרת היום יום של עובדי החברה. ימי גיבוש מטרתם היא לשפר את התקשורת הבין אישית בקרב העובדים וכאשר יש לעובדים את היכולת להרגע ולהנפש על החוף, להנות מהשמש ומהים התקשורת משתפרת, אנשים משתחררים ונוצר דיאלוג בריא. מחקרים מצאו, שככל שעבודת הצוות פורייה יותר, כך הביצועים משתפרים, לכן אין זה פלא, שימי גיבוש מחזירים את השקעתם באלפי מונים וכולם נהנים. אילו עקרונות יסייעו ליצור ימי גיבוש מוצלחים, על כך במאמר הבא.

קשר משפחתי

עסקים רבים מחליטים, שיום הגיבוש, בעיקר אם הוא יום גיבוש שמתקיים על חוף הים יהיה על חשבון היום החופשי של העובדים, זה אינו מובן מאליו, שעובדים יקדישו יום נוסף משבוע העבודה הארוך ממילא לטובת יום גיבוש עסקי. על מנת לייצר אווירה אוהדת ולהביא להיענות רחבה על עסקים להמציא את עצמם וליצור קונספט שמשלב בין יום כיף בים למטרות גיבוש עסקי לפעילות משפחתית.

יום גיבוש בים

כיצד יום גיבוש בים משיג את מטרת הגיבוש המשולב?

יום גיבוש בים מאפשר לשלב בין פעילויות ימיות כמו השטחת סירות, קיאקים, שיעורי גלישה, תחרויות, ומתנפחים בשביל הקטנטנים, כל זה עטוף במתחם מפנק, עשוי במבוק, עם כורסאות נוחות ושולחנות עץ על מצע דק לבן ויוקרתי, בצמוד למתחם סגור וממוזג, כל שכל אדם מצליח למצוא את האטרקציה שמתאימה לו, התחרויות מאפשרות את האינטראקציה הבין אישית.

  • קולינריה – בחירה במקום מארח המאפשר שירותי מסעדנות עבור יום גיבוש בים היא בחירה חכמה, שמאשפרת גם בקרת איכות, טריות ומגוון וגם חיסכון כלכלי. שכן אין צורך להשקיע כסף נוסף בהובלת אמצעי קירור ומזון. האורחים נהנים ממזון ומשקאות טריים ומותאמים לעונה ובשפע.
  • עקרון הפשטות – אנשים מעדיפים סדר העיניים, ככל שהמתחם פשוט, ברור משולט, העמדות נמצאות בטווח ראיה, כך היקף ההשתתפות ושיתוף הפעולה מקרב המוזמנים יהיה גבוה יותר. ככל שהמוזמנים ממצאים את האמצעים של המקום, כך הופך יום הגיבוש משתלם לכל הצדדים. מחלקות משאבי אנוש יכולות למצות את המקום המארח את יום הגיבוש בים וממש "להשתלט" על המקום על ידי שילוט ומיתוג עסקי.
  • בטיחות – פעילות המשלבת התקהלות של אנשים מחייבת מתחם סגור ומאובטח, בטח ובטח, כאשר חלק מהאורחים הם ילדים. בחירת מקום אירוע המאפשר יום גיבוש בים עם אנשי צוות מקצועיים, שיודעים לבצע את ההדרכות על האמצעים הימיים במיומנות וערניים למתרחש היא בחירה חכמה.
  • עונתיות – ארץ ישראל היא מדינה חמה, ומחודשים מרץ עד נובמבר אפשר לקיים יום גיבוש בים, באווירה קיצית, קלילה, רעננה, מאווררת, כיפית ובלתי נשכחת.

את החברה יזכרו הרבה בזכות ימי הגיבוש המוצלחים שלה, שמלבד גיבוש הם דרך להודות לעובדים על עבודתם, מסירותם והזמן שהם מקדישים להצלחת העסק. שילוב של משפחות מהווה עבורם הטבה כלכלית, יוצאת מן הכלל, הילדים מקבלים בילוי ברמה גבוהה הזהה לקלאב הכול-כלול, כהטבה מטעם החברה. השילוב של רוח הים, האוכל המצוין, המשקאות הצוננים, הפעילויות החברתיות התחרותיות והמגבשות ביבשה ובים, הופכות יום גיבוש בים לאופציה המוצלחת ביותר לחברות וארגונים.