לחיוג מהיר - לחצו כאן
09-8855550

חתונות מיוחדות

במבו וילג' on יולי 17, 2017

חתונות מיוחדות הן חתונות שבהן בני הזוג משקיעים יצירתיות מיוחדת ורעיונות ייחודיים בחתונה שלהם.

חתונות מיוחדות

חתונה היא למעשה הצהרה משותפת של בני הזוג העומדים יד ביד מתחת לחופה ומצהירים על אהבתם ועל רצונם לקשור את הקשר ביניהם. את הקשר הזה ניתן בהחלט לקשור באולמי בון טון בעיר כלשהי, אבל לרוב הזוגות חשוב לבחור במקום שאומר משהו עליהם, על אופי הקשר ביניהם או על הנסיבות שבהן הכירו. על כן, אין צורך להסתפק היום באולם הסטנדרטי, אלא ניתן ליצור חתונות מיוחדות שיביעו את אהבת בני הזוג ואת סיפורם הייחודי.

חתונה מיוחדת – במקום מיוחד

הבחירה במקום החתונה נובעת מגורמים רבים וכמובן שיש לקחת בחשבון גם את התקציב העומד לרשות בני הזוג. יחד עם זאת, רצוי שבני הזוג ייבחרו במקום שהם אוהבים באמת ולא במקום שהוא מעין פשרה. אחרי הכול, מדובר באחד האירועים החשובים ביותר בחייהם. כיום קיימות אפשרויות רבות למיקומים מיוחדים – יש הבוחרים בחתונה בטבע, יש הבוחרים להקים חופה בבתי מלון או במסעדה שבה ערכו את הדייט הראשון, ויש הבוחרים בחתונה מיוחדת על הים המאפשרת גם מרחב ואווירה חופשית.

חתונה מיוחדת על הים

חתונה על הים נוהגים בדרך כלל לערוך בעונת הקיץ, אך לרוב בוחרים הזוגות בתאריך שאינו בשיא העונה על מנת שלא לסבול מתנאי מזג אוויר קשים מדי. חתונה מיוחדת על הים ניתן לערוך בכל שעות היום בהתאם לאופי  ולאפקט שבני הזוג מעוניינים להשיג. מי שמעוניין שתמונות מרשימות ורומנטיות במיוחד יכול להתחתן בשקיעה, אך ניתן בהחלט לקיים אירועים בשישי בבוקר או בצהריים.

הפרטים הקטנים

כדי שחתונה תהיה מיוחדת באמת רבים בוחרים ברעיון מסוים שיסייע לבנות את האירוע. בין הרעיונות הללו ניתן למצוא חתונה באתרים מיוחדים כגון הספארי, הלונה פארק או חתונה המנסה לשחזר את האווירה בתקופות עתיקות. בכל סוגי החתונות המיוחדות הללו מה שהופך את החתונה למיוחדת הוא הפרטים הקטנים והעיצוב המיוחד שבו בוחרים.

הפתעות מיוחדות לאורחים

זוגות רבים אוהבים לצייד את המוזמנים שלהם במזכרות קטנות ומפנקות שיזכירו להם גם בעתיד את האירוע המשמח. פעמים רבות את ההפתעות הללו דואגים בני הזוג לבחור ולעצב על פי הנושא שנבחר לחתונה. כשמדובר בחתונה בים, ניתן למשל להקים סדנה קטנה שבה כל מוזמן יכול לבחור צדף קטן קשור לחוט שעליו יכתוב את שמו ואת שם בן או בת זוגו ושאותו יוכל לענוד. גם כאן, הגבול העיקרי הוא היצירתיות והתקציב של בני הזוג.

האותיות הקטנות

כאשר בוחרים לעשות חתונה מיוחדת באתר לא שגרתי ישנם מספר דברים שכדאי מאוד לשים לב אליהם. יש לוודא כי ישנה גישה נוחה למקום וחנייה מסודרת. חשוב לוודא כי למקום האירוע יש רישיון וכי ניתן לשמור את המזון בתנאים תקינים. כדי שיהיה "שמח" כדאי לוודא כי קיים חיבור תקין לתשתיות  ולחשמל. מדובר אמנם בפרטים טכניים, אך בלעדיהם הפנטזיה לא תתממש. שיהיה במזל!

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. (*) שדות חובה מסומנים