לחיוג מהיר - לחצו כאן
09-8855550

חתונה בחוף הים

במבו וילג' on יולי 17, 2017

חתונה בחוף הים משמע, רוח נעימה ואווירה של חופש. זוגות שמתכננים חתונה בחוף הים מחפשים קודם כל אווירה מסוימת שאותה לא ניתן להשיג בגני האירועים ובאולמות האירועים הסטנדרטיים.

חתונה בחוף הים

בדיוק בעבור זוגות אלו הומצא הטרנד החדש והלוהט של חתונות על חוף הים. אין חובה כמובן לרדת ממש עד החוף עצמו, אלא ניתן למצוא אולם אירועים cסמוך מאוד לחוף, שקרבתו לים מאפשרת בכל זאת לבנות את התחושה הרצויה.

המקום הנכון בזמן הנכון

חתונה היא אירוע שנערך לא רק עבור בני הזוג, אך גם עבור בני המשפחה והחברים של בני הזוג ולשם כך נדרשת התפאורה המתאימה. בדיוק בגלל זה נראה כי חוף הים עשוי להיות הנוף האולטימטיבי – ים כחול, גלים נשברים ורוח נעימה, אווירה ים תיכונית מעוררת שיכולה להיות בדיוק מה שהזוג המאושר צריך בשביל ליצור חתונה על החוף משמחת. מי שבוחר בכך ומסוגל גם לעמוד בזמנים, יכול לערוך את החופה לקראת השקיעה וגם לזכות בתאורה דרמטית שתלווה את הרגע המשמח בחייו.

מה אתם רוצים מהחתונה שלכם

כל צד מגיע לאירוע החתונה עם ציפיות, רצונות ופנטזיות משלו. כל צד מביא עמו גם את הרצונות והפנטזיות של בני המשפחה, שאינם בהכרח תואמים את אלו של בני הזוג. לשם כך, כדאי לפני התחלת התכנון לבדוק בדיוק איך בני הזוג רוצים שהחתונה תיראה ותתנהל. חתונה בחוף הים עלולה שלא למצוא חן בעיני הורי בני הזוג, אך אם זהו מבוקשם, כדאי אולי להשתדל למצוא דרך ופתרון שיהיו מקובלים גם על ההורים ויאפשרו להם לשמוח ביחד אתכם.

ה-must וה-pass

לכולנו יש אמנם את הפנטזיה שלנו, אך יש לקחת בחשבון גם את התקציב העומד לרשות בני הזוג – ישנם דברים שחייבים שיהיו באירוע ויש כאלו שאפשר לוותר עליהם. אם בוחרים למשל בחתונה על החוף כדאי לשים לבחירה בשמלה ובאיפור. כשמדובר בחתונה שמתקיימת ממש על החוף, איפור דרמטי ועמוס מדי ושמלה התפורה מבד עשיר מאוד עלולים להכביד ולהעיק וכך גם ייראו תמונות האירוע. לכן כשמתכננים חתונה בחוף הים יש להתחשב ביתרונות ובמגבלות המקום שנבחר.

כיצד לבחור את החוף המתאים

כאשר בוחרים את החוף של האירוע צריך להתחשב לא רק בפנטזיה שבנה הזוג, אלא גם באורחים המוזמנים שהגיעו לשמח את בני הזוג. כדאי לבחור באולם, במסעדה או בחברת הפקות שעליהם קיבלנו המלצות מהימנות וגם במקרים אלו אין תחליף לביקור במקום במהלך אירוע על מנת להיות בטוחים ככל האפשר בבחירה. אם מדובר באולם או במסעדה, הכרחי לוודא כי קיימת במערכת מיזוג טובה.

אטרקציות בחוף ופינוקים לאורחים

כמעט כל זוג שרוצה שיזכרו את האירוע שלו דואג לספק לאורחים אטרקציות שונות. אירוע על חוף הים יכול להוות השראה נפלאה לאטרקציות ייחודיות לאורחים. החל מכפכפי ים וכלה במסגרות לתמונות המעוטרות בצדפים שיזכירו למוזמנים את החתונה. שיהיה בהצלחה ובמזל טוב.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. (*) שדות חובה מסומנים